Çevrilmesini İstediğiniz Animeler

'Çeviri İstek' forumunda YouJiin tarafından 15 Eylül 2016 tarihinde açılan konu

1. Kıyıda köşede kalmış, çok bilinmesine rağmen çevrilmeyen, çevrilse de kalitesi kötü olan sevdiğiniz ve çevrilmesini istediğiniz animeleri türünü ayırt etmeksizin yazıp bize öneride bulunabilirsiniz :)
    [Not:Evet Tabikide AlangovaKurome ' den Alıntı Yaptım Ne Sandınız :)]

2. Abi Capeta Çevirirmisinz türkanimede 16 bölümü kendi sitesinde 30 bölüme kadar cevrilmiş yayınlanmamış Bi zahmet 16 dan devam ederek cevirirmisiniz

3. Önerinizi Dikkate Aldık :) Çevirmenlerle Görüşeceğiz.Fakat Yeni Çevirmenler Gelene Kadar Çevirebileceğimizi Düşünmüyorum.Yinede İsteğiniz İçin Teşekkür Ederiz.İyi Günler Dileriz ;)

4. #5 Poyraz_Kara, 20 Eylül 2016
    En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 2 Ekim 2016
    Papa no Iukoto wo Kikinasai! adlı animenin 1 special-i 2 Ova-sı var Son yayınlanan 2. OVA-sını çevirebilir misiniz RedGhost-a söyledim siteye yaz dedi İlgilenirseniz çok iyi olur tek bölüm zaten Seri onla bitiyor ve lütfen dayıyı amca diye çevirmeyiniz çok önemli çünkü
    Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir.Üye Olmak İçin Tiklayın...
    Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir.Üye Olmak İçin Tiklayın...

5. Abi Ben capeta ,istemiştim onu geçte sunu çevirimisinz movie bu cevrilmise ing izlicem yeteri kadar anlym zaten Scryed Alteration

6. Tüm istek çeviriler göz önünde bulundurulacak, uygun görülürse çevrilecektir.

7. Çoook kolay gelsin Soul Contract anime serisini çevirmeyi düşünür müsünüz ? Tüm emekleriniz için teşekkürler :)

Zentaro ve Yumiji bunu beğendi.
  8. Yume iro patissiere:);)
    Kodomo no omocha

Not: Yume iro patissiere'nin daha fazla cevrilmesini istiyorum.:)

Zentaro bunu beğendi.
  9. "Demashita! Powerpuff Girls Z" lütfen.

Bu Sayfayı Paylaş