Hadi Tanışalım

'Manga Sohbet' forumunda Ameliaa tarafından 1 Eylül 2016 tarihinde açılan konu

1. Burada kendimizden söz edelim ve böylece birbirimizi tanıma fırsatı buluruz :)
    Ben Amelia, bu nick çok aradım sormayın:) Aslında yaş konusuna girmek istemiyorum ama yazayım 25 yaşındayım. An itibari ile işsizim. Devletten güzel haberler bekliyorum:) Animeden çok manga okumayı severim. Bu da benim farkım :D

2. Hoşgelmişsin,sefalar getirmişsin :) İşsizlik konusunda aynı durumdayız,gel sarılalım :D iyi vakit geçirmen dileğiyle :)

Collapse Signature Expand Signature
  3. Merhaba adım Zeynep. Öğrenciyim. Kayseri'de yaşıyorum. (Maalesef) :( 2 senedir anime/manga takılıyorum. Bir kaç gündürde çevirmen editörum. :D en sevdiğim anime Naruto ama kendisini pek takip edemiyorum. Filmlerini izleyince bir heyecan kalmadı içimde bıraktım. Siz siz olun animeyi bitirmeden film felan izlemeyin :D NaruSasu favorimdir :D yaşasın Yaoi :D Ha birde 16 yaşındayım. :D

4. Yaşasın Yaoi :) sevdim seni:D

5. Çevirmenim. Olabildiğince çok seriyi size ulaştırmaya çalışıyorum. Daha önce 2 fansub'ta çevirmenlik yaptım. Eski serilerimi görüp aa bu burada değil miydi demeyin o_O Yaşım 21. :cool:1 senedir çevirmenlik yapıyorum. Hatta dün 1 yıl oldu. :pŞimdiye kadar birçok seri çevirdim. Umarım bizi izlemeye devam edersiniz. Sorunuz olursa özelden sorabilirsiniz. Elimden geldiğince cevaplarım ^-^

free5378 bunu beğendi.
  6. Aranızda en yaşlı üye sanırım benim :) Yaoi ve shounen ai sever 38 yaşında rizeli bir fujoshiyim :)

7. Ben AlangovaKurome. Sitemizdeki tüm mangalara az çok elim degmiştir. Mother Russia da derler bana.Maiden Rose'u çevirip editleyen temizleyen falan benim :p Şu sıralar her gün çeviri edit falan yapıyorum

Ameliaa ve free5378 bunu beğendi.
  8. Bizlere ulaştırdığınız her bir yaoi ve shounen ai manga için binlerce teşekkürler. Ellerinize zamanınıza yüreğinize sabrınıza sağlık :):):):)

RedGhost bunu beğendi.
  9. Sizin de yorumlarınıza sağlık. Yorumları okudukça motive oluyorum ^^

10. Bayaaaa emek sabır zaman ve bilgi isteyen ve kazanç getirmeyen bir iş. Gerçekten severek yapılabilecek bir iş.

11. Selam ben çevirmen.

12. Hangi dizi bu ;(

Özkan bunu beğendi.
  13. Bilmiyorum ^^

14. 50li yaşlarımı geçtim, bilgisayar programcılığından emekliyim. Çevirilerinizi severek takip ediyorum. İyi ki varsınız.

free5378 bunu beğendi.
  15. Merhaba. 30'una ramak kalmış , tutunamayan Selim'in izinden giden birisiyim. Serilerinizi severek takip ediyorum. Emeklerinize sağlık.

Unutmuşum, Sakarya'lıyım :)

Bu Sayfayı Paylaş