Tamamlanmış ReLIFE

'Tamamlanan Anime Çevirileri' forumunda Zentaro tarafından 29 Temmuz 2016 tarihinde açılan konu

1. #1 Zentaro, 29 Temmuz 2016
    En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 3 Ekim 2016

Anime Adı: ReLIFE
    Türü: Romantizm, Okul, Hayattan Kesit
    Yayınlanma Tarihi: 1 Temmuz 2016
    Bölüm Sayısı: 13
    Çeviri: YNK, RedGhost, Magmana
    Kodlama: RedGhost, Zeyn, Zentaro

Konu:
    Hikayemiz, 27 Yaşındaki Arata Kaizaki'nin başından geçiyor. İlk işinden sadece 3 Ay sonra istifa edip, bir daha hiçbir mülakatta geçemeyen tam bir işsiz. Hayatı, ReLIFE (Yeni Yaşam) Araştırma Laboratuvarından Ryo Yoake'nin ona verdiği, görünüşünü 17 yaşında dönüştüren bir ilaçla değişir. Artık bir yıl boyunca denek olarak liseye geri dönmesi gerekmektedir.

PV:

Gizli İçerik:
    İçeriği Görebilmek İçin Yorum Yapmanız Lazım..

2. 2. Sezon çıkacak mı?

3. Konu daha bitmedi, çıkacak gibi görünüyor.

Collapse Signature Expand Signature
  4. İnşallah çıkar

5. çeviri için teşekkürler..

6. teşekkürler

7. Biz Teşekkür ederiz.İyi Seyirler :)

8. teşekkürler

9. Teşekkürler. :)

10. Teşekkürler.

11. Şuan 2. bölümdeyim ama encoder arkadaş ses ile görüntü eşit ilerlemiyor hata yapmışsın. Başlarda sıkıntı çok belli etmese de kendini 10-12. dakikadan sonra bariz şekilde sırıtıyor. Ses görüntüye kıyasla geriden geliyor. Tüm bölümler böyle ise nasıl oldu da bu kadar teşekkür eden kişi farkedemedi? Birde ekipten kimse seriyi takip edip uyarmadı mı?

12. Sadece sen fark ettiğine göre sen de bir sorun olabilir mi? Bunu hiç düşündün mü?

13. #13 Pırasa, 16 Ekim 2016
    Son düzenleme: 16 Ekim 2016
    Kontrol etmek yerine verdiğiniz güzel cevap için teşekkürler. 3-13 arasında bir sorun yok seriyi tamamladım. Bu arada 26 yaşındayım 17-24 arası encode ile ilgilendim. Hatanın benden kaynaklı olduğunu düşünüyorsanız öyle olsun. Sizden bir kaç seri daha indirdim onlara yazmadım da burada sırf cinslik olsun diye yazmışım gibi geri dönüş yaptığınızdan ötürüde ekstradan bir teşekkür edeyim size kolay gelsin. Hatayı devamlı yorum yazanda aramaya devam edin. Olur da bir bakmak isterseniz kayma süresi tahmini (0.5sn - 1sn) arası... Eminim çoğu kişi ondan farkedememiştir. Diğer serilerde gözüme çarpan bir şey olursa yazmam merak etmeyin. Malum nede olsa yazdıklarım benim yararıma olacak. Sizlere zerre katkısı olmaz. İyi çalışmalar.

14. Hiç öyle bir niyetim olmamıştı. Öyle bir niyetim varmış gibi göstediğin için teşekkürler...

15. emeğinize sağlık

16. Teşekkürler

17. Umarım 2. Sezon gelir

Darzana bunu beğendi.
  18. Teşekkürler

19. '17 Yeniden' diye bir film vardı onu hatırlattı :D elinize sağlık, çizimleri de güzel görünüyor. Merak ettim seriyi <( ̄︶ ̄)>

Bu Sayfayı Paylaş