Tamamlanmış Taboo Tattoo

'Tamamlanan Anime Çevirileri' forumunda Zeyn tarafından 30 Temmuz 2016 tarihinde açılan konu

1. Çeviri için teşekkürler..

2. Çeviri için teşekkürler..

3. teşekkürler...

4. emeginize saglik

5. kaliteli paylaşımlar için saolun

6. Teşekkürler. :)

7. Teşekkürler.

8. tesekkürler

9. En sonunda bu seride tamamlanmış oldu emeği gecen ve isteklerimizi dikkate alıp zaman ayıran herkese teşekkürler.

10. çeviri için teşekkürler

11. Yazmayayım yazmayayım diyorum ama dökeceğim içimi.
    Çevirirken fenalıklar getiren, "Bit artık biiiit!" diye klavyeyi parçalama isteği yaratan bir animeydi. "Ooo askeri anime, alirım ben bunu" diye atlayıp deli gibi pişman oldum. İlk bölümler gayet normalken sonlara doğru herkesin biseks olduğu, herkesin ona buna yazıp sevgili yaptığı, ana karakterin "bin idilitim bin idilitim" diye ortalarda dolanip bir halt edemediği, gerizekalı karaterlerin, mantıksız kurgunun olduğu iğrenç bir animeydi. Hala ruyamda taboo tattoo nun yeni bölümü geldi diye kabus geçiriyorum. Dövmenize de harabenize de premsesinize de... İkinci sezonu çıkarsa çevireni sevsinler.

orewaoredesu ve Zentaro bunu beğendi.
  12. zorunluluk varmış iki saat kayıt olup yorum yapmak zorunda kaldık. ayrıca buradan emeğe saygısızlık etmek istemiyorum altyazı için çok çok teşekkür ederim . eleştirim başka konu hakkındadır.

13. Sitemizdeki aktifliği arttırmak ve hiç olmazsa giderlerimizi az da olsa karşılayabilmek adına böyle bir yola başvuruyoruz, anlayışınız için teşekkürler.

14. seri için çok teşekkürler

15. Ellerinize sağlık

16. 2-3 Bölüm indirip deneyeyim.
    Emek harcayıp çeviren kişilere çok teşekkür ederim..

Bu Sayfayı Paylaş